Polish (Poland)English (United Kingdom)

Profesor Robert Cierniak opatentował swoje rozwiązania naukowe w Stanach Zjednoczonych

Miło nam poinformować, że udało się uzyskać patent w Stanach Zjednoczonych na opracowany w naszym Instytucie algorytm rekonstrukcji obrazów z przeznaczeniem dla tomografów komputerowych (oznaczenie: US 9.508.164 B2). Patent taki gwarantuje wyłączność w zakresie korzystania z opracowanego i wyszczególnionego tam wynalazku, obowiązującą na terenie Stanów Zjednoczonych. Autorem opatentowanego algorytmu jest pracownik Instytutu Pan Profesor Robert Cierniak, którego aktualnym celem jest praktyczne zastosowanie swojego wynalazku. Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi Cierniakowi tego doniosłego sukcesu!

Pan Profesor Robert Cierniak z dokumentem potwierdzającym przyznanie amerykańskiego patentu. Pan Profesor Robert Cierniak z dokumentem potwierdzającym przyznanie amerykańskiego patentu.
Pan Profesor Robert Cierniak z dokumentem potwierdzającym przyznanie amerykańskiego patentu.
 

Na tej stronie używamy ciasteczek do zapisania spersonalizowanych ustawien użytkownika oraz w celach statystycznych. Jeśli Państwa przeglądarka nie blokuje ciasteczek, informacje te zostały zapisane na Waszym komputerze.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Akceptuję wykorzystanie ciasteczek na tej stronie.